Apie įmonę

UAB „Gamtos namai“  misija

UAB „Gamtos namai“ veikla apima maisto papildų gamybą, platinimą, naujų produktų kūrimą ir informacinę sklaidą. Mūsų misija - padėti žmonėms rūpintis savo sveikata ir gera savijauta, būti sveikiems ir darbingiems.

UAB „Gamtos namai“ vizija

Profesionalus, patikimas, išskirtinės kokybės vitaminų ir maisto papildų tiekėjas, lanksčiai reaguojantis į vartotojų poreikius.

UAB „Gamtos namai" vertybės ir įsipareigojimai

Ateitį kuriame mes visi – „Gamtos namai“ įmonių darbuotojai ir bendraminčiai, kurie puoselėja tas pačias vertybes – pagarbą, atsakomybę, ryžtą ir energiją. Rūpindamiesi žmogaus gerove, galvojame ir apie mus supančią gamtinę aplinką. Todėl savo tikslų siekiame laikydamiesi socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos principų:

• Veikti sąžiningai ir atvirai, bendradarbiauti skaidriai bei etiškai.

• Atsakingai vykdyti visus prisiimtus įsipareigojimus, laikytis įmonei taikomų teisės aktų reikalavimų.

• Kurti ir gaminti tik aukštos kokybės sveikatai skirtus produktus.

• Siekti nuolatinio veiklos gerinimo ir užtikrinti taršos prevenciją.

• Sudaryti sąlygas darbuotojams realizuoti save, džiaugtis bendra veikla, kūryba ir dalintis rezultatais.

 

Bendrovė „Gamtos namai“ – sparčiai auganti maisto papildų gamintoja
Farmacijos įmonė „Gamtos namai“ gyvuoja ir sėkmingai plečia savo verslą jau antrą dešimtmetį. Jos veiklos sritis – vitaminų ir maisto papildų gaminimas bei platinimas. Įmonės prekių ženklas „Gamtos namai“ gerai žinomas ir pamėgtas Lietuvos žmonių. Šiuo metu įmonėje dirba  įvairių sričių aukštos kvalifikacijos specialistų. Jie kaupia naujausią informaciją apie vitaminų poreikius, stebi ir analizuoja vitaminų rinką, nuolat lankosi didžiausiose pasaulio parodose, domisi naujausiais mokslo laimėjimais. Maisto papildai gaminami pagal Inovacijų skyriaus farmacininkų sukurtas formules, geriausiai atitinkančias Lietuvos žmonių poreikius. Pagal specialius užsakymus tabletes bei kapsules gamina ir Lietuvai tiekia garsios JAV, Ispanijos, Prancūzijos, Anglijos, Švedijos, Vokietijos bei Norvegijos kompanijos. 

Kokybė ir saugumas
„Gamtos namai“ – viena iš nedaugelio Lietuvos farmacijos įmonių, kuriose įdiegti Geros gamybos praktikos (angl. GMP) ir Geros platinimo praktikos reikalavimai. Geros gamybos praktika – tai kokybės užtikrinimo sistemos dalis, garantuojanti, kad produktai gaminami, fasuojami ir platinami laikantis visų nurodytų reikalavimų, todėl yra aukštos kokybės ir saugūs vartoti. Kvalifikuoti įmonės kokybės užtikrinimo specialistai tikrina produkto atitikimą specifikacijų reikalavimams, organizuoja mikrobiologinius tyrimus, paima pavyzdžius saugojimui. Lizdinių plokštelių sandarumas užtikrinamas sandarumo testu, įrodančiu, kad PVC plėvelė ir aliuminio folija yra sandariai suklijuota, t. y. kiekviena tabletė ar kapsulė yra sandari ir nei mikroorganizmai, nei drėgmė, nei oras nepateks į pakuotės vidų. Kiekviena operacija yra kontroliuojama ir protokoluojama. Tik atlikus visas numatytas kontrolės procedūras, produktai iš mūsų įmonės iškeliauja pas vartotojus. 

Pirmoji moderni lietuviško kapitalo gamykla
2004 m. Vilniaus rajone, Didžiojoje Riešėje, buvo pastatyta Europos Sąjungos standartus atitinkanti maisto papildų gamykla. Erdvios 1500 kv. m patalpos suprojektuotos taip, kad atitiktų Geros gamybos praktikos reikalavimus, t. y. mažintų užterštumo ir kitų veiksnių, galinčių turėti neigiamos įtakos produkto kokybei, galimybę. Joje sumontuota moderni ventiliacijos sistema: į gamybines patalpas tiekiamas oras praeina 3 pakopų filtravimo sistemą. Gamykloje sumontuota moderni technologinė įranga. Fasavimo ceche veikia 2 pusiau automatinės fasavimo linijos, beriančios tabletes ir kapsules į plastikinius buteliukus. „Gamtos namai“ – vienintelė įmonė Lietuvoje, turinti pagal specialų užsakymą sukonstruotą lizdinių pakuočių gamybos liniją, leidžiančią į vieną lizdinę plokštelę berti tris skirtingus komponentus.

Patikima įmonė pelno ir užsienio gamintojų bei vartotojų palankumą
Nors pagrindinė UAB „Gamtos namai“ produkcijos pardavimo rinka yra Lietuva, ji sparčiai žengia ir į užsienio rinkas. Europoje įregistruoti įmonės prekių ženklai „Nature House“, "Domus Naturae" ir TRIOPLAN®. Šiuo metu savo gaminamą produkciją „Gamtos namai“ eksportuoja į Baltarusiją, Kazachstaną, Azerbaidžaną. Sėkmingą bendrovės „Gamtos namai“ veiklą lemia puiki verslo strategija, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, rūpestingai puoselėjami ryšiai su verslo partneriais bei vartotojais.

UAB „Gamtos namai“ kartu su partneriais įgyvendina Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ FARMACIJOS IR MEDICINOS RINKOJE, PROFESINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS“ Nr. VP1-1.1-SADM-01-K-02-077.

Turite klausimų?

Mūsų e-parduotuvės konsultantas Jums padės!

Skambinkite
8 698 13179
arba palikite žinutę

Apie akcijas ir naujienas sužinokite pirmieji!

Partneriai

Kontaktai

UAB "GRIDA"
Molėtų g. 16, LT-14260
Didžiosios Riešės k., Riešės sen., Vilniaus r.

Tel. +370 5 2469651, El. paštas: info@gamtosnamai.lt

Atrask mus

Facebook
Gamtos namai