NAKVIŠŲ ALIEJUS moterims 1000mg

-50%

Trumpas aprašymas

PMS palengvinti, menopauzės metu, normalizuoja menstruacijų ciklą; plaukams, nagams, odai
Pasirinkite prekę:
Kiekis:
389 € 7,77 € Į krepšelį

Nakvišų aliejus - polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis; jame yra ypač daug linoleno ir gama linoleno rūgščių bei kitų medžiagų, kurios naudingos specifinėms moters organizmo funkcijoms. „Gamtos namų" Nakvišų aliejus gaminamas šalto spaudimo būdu, todėl jame išlieka daugiau naudingų medžiagų.

NAKVIŠŲ ALIEJUS moterims 1000 mg rekomenduojamas:

 • priešmenstruacinio sindromo simptomams (PMS) palengvinti,
 • menopauzės laikotarpiu,
 • gerai odos, nagų ir plaukų struktūrai palaikyti,
 • kaip pagalbinė priemonė cholesterolio kiekiui kraujyje reguliuoti.

Nakvišų aliejus - polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis. Jame yra ypač daug linoleno ir gama linoleno rūgščių:

 • padedančių palengvinti priešmenstruacinio sindromo (PMS) simptomus,
 • normalizuojančių menstruacijų ciklą,
 • padedančių reguliuojančių moteriškų hormonų veiklą
 • padedančių išsaugoti gerą odos būklę, nagų ir plaukų struktūrą,
 • mažinančių cholesterolio kiekį,
 • padedančių reguliuoti kraujospūdį.

NAKVIŠŲ ALIEJAUS sudėtyje yra:

 • didelis nakvišų aliejaus kiekis - 1000 mg,
 • vitamino E -„odos ir kraujagyslių elastingumo vitamino", turinčio stiprų antioksidacinį poveikį.

Veikliosios medžiagos: nakvišų aliejus, vitaminas E.

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną. Tinka vartoti nuo 12 metų. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis subalansuota mityba.

Laikymas: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: UAB „Biosola", Molėtų g 16A, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel.(8 5) 246 9651.

Kilmės šalis - Jungtinė Karalystė.

STRAIPSNIS. "Balzamas moters organizmui"

Vienoje kapsulėje yra:
RPN*, %
dvimetės nakvišos (Oenothera biennis) aliejaus 1000 mg **
vitamino E 10 mg 83

* – rekomenduojama paros norma (RPN).

** – rekomenduojama paros norma nenustatyta.

Sudėtis: dvimetės nakvišos (Oenothera biennis) aliejus, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, DL-alfa-tokoferilio acetatas, vanduo.

Vienos kapsulės masė 1,38g (± 8 %).

Kartais moterys, nuolat besirūpindamos namais, šeima ar karjera, pamiršta deramai pasirūpinti savo sveikata ir grožiu. O tam žinių reikia ne tiek ir daug – užtenka prisiminti jau prieš kelis šimtmečius pradėtą vartoti vaistinį augalą, kurio eliksyras padeda išsaugoti sveiką odą, nagus, plaukus, išvengti hormoninių pokyčių sukeltų negalavimų.

Nakviša – jau nuo seno pripažinimą pelnęs augalas

Šiaurės Amerikos indėnai buvo bene pirmieji, prieš keletą šimtmečių pastebėję išskirines nakvišos savybes. Jie laikė nakvišą stebuklingu augalu, suteikiančiu antgamtinių jėgų. Dar XVIII a. kiniečiai įrodė, jog nakviša - ne tik energiją teikiantis augalas. Iš jos sėklų jie pirmą kartą išspaudė aliejų, kurį naudojo žaizdoms gydyti. Vėliau buvo pastebėta, kad valgydami nakvišų sėklas, žmonės jaučiasi geriau, greičiau sveiksta po virškinamojo trakto ligų.

Mūsų dienomis mokslininkai, ištyrę nakvišos sėklas, nustatė, kad jose yra daug riebalinių aliejų: apie 18-20 proc. linoleno rūgšties ir 8-9 proc. gama linoleno rūgšties, o žieduose ir stiebuose gausu flavonoidų ir antocianinų.

Būtent dėl didelio polinesočiųjų rūgščių (linoleno, gama linoleno, omega-6) kiekio nakvišos ir yra labiausiai vertinamos. Minėtos rūgštys itin svarbios moterų organizmui bei jo hormonų veiklos reguliavimui.

Plataus spektro pagalba

Moters organizmui aktualiausia gauti pakankamą kiekį linoleno bei gama linoleno rūgšties, kurių gausu nakvišų aliejuje. Jos dalyvauja daugelyje organizmo biocheminių reakcijų, reguliuojančių gyvybines funkcijas ir organų veiklą.

Daugeliui moterų, kurioms pasireiškia premenstruacinio sindromo (PMS) simptomai, kraujyje yra didesnė už normalią linoleno rūgšties ir mažesnė gama linoleno rūgšties koncentracija.

Tad nakvišų aliejų rekomenduojama vartoti nemaloniems PMS simptomams mažinti, menstruaciniam ciklui normalizuoti, norint sumažinti menstruacijų skausmą. Nakvišų aliejus rekomenduojamas ir vyresnėms moterims menopauzės simptomų palengvinimui.

Daugelis gydytojų rekomenduoja nakvišų aliejų moterims, kenčiančioms nuo mastopatijos, susijusios su menstruaciniu ciklu.

Tiesa, polinesočiosios riebiosios rūgštys mažina ir cholesterolio kiekį kraujyje, taip apsaugodamos organizmą nuo aterosklerozės vystymosi. Jos padeda reguliuoti  kraujospūdį, kraujo krešumą, padeda atsinaujinti audiniams. Naujausių tyrimų rezutatai rodo, kad nakvišų aliejus yra efektyvus priešuždegiminis preparatas, nes ilgą laiką vartojamas su maistu jis sumažina limfocitų reaktyvumą, greičiausiai dėl savo sudėtyje esančios gama linoleno rūgšties. Tad nakvišų aliejus gali padėti kovojant ir su įvairiausiais uždegimais, atopiniu dermatitu, reumatoidiniu artritu.

Pastarųjų dešimtmečių mokslininkų tyrimų duomenimis, nakvišos veikliosios medžiagos mažina vėžinių ligų riziką bei gerina kepenų ląstelių regeneraciją.

Grožio puoselėjimui

Nakvišų aliejus rekomenduojamas visoms, norinčioms išsaugoti sveiką ir spindinčią odą, sveikus nagus bei plaukus, kad jie nelūžinėtų ir spindėtų.

Vitaminas E, esantis nakvišų aliejuje, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, padedančiomis apsaugoti odą nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio, kurie yra tikras moters grožio priešas, sukeliantis senėjimo procesus.

 

 


 

 

Nakviša yra Šiaurės Amerikos augalas. Ji taip pat paplitusi ir Šiaurės Europoje bei Tolimuosiuose Rytuose. Senovės indėnai tikėjo, kad šio augalo šaknų gėrimas suteikia antgamtinių jėgų. XVIII amžiuje kinai įrodė, jog nakvišos – ne tik energiją teikiantis augalas. Iš nakvišų sėklų jie pradėjo spausti aliejų ir jį naudojo žaizdoms gydyti bei odai gražinti.

Tuomet nakviša europiečiams atrodė stebuklingas bei nepakankamai ištyrinėtas augalas. Europiečiai nuodugniai tyrė ir nustatė, kad šalto spaudimo būdu apdorojus nakvišų sėklas gaunamas aliejus, kuriame yra nepakeičiamųjų riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys yra arachidono rūgšties pirmtakai. Iš jos organizme gaminasi į hormonus panašios biologiškai veiklios medžiagos, kurios naudingos hormonų pusiausvyrai.

Nakvišų aliejus – polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis; jame yra ypač daug linoleno ir gama linoleno rūgščių bei kitų medžiagų, kurios turi įtakos specifinėms moters organizmo funkcijoms (mažina PMS simptomus, normalizuoja menstruacijų ciklą). Be šių naudingų medžiagų, nakvišų aliejuje yra ir vitamino E, žinomo kaip „odos ir kraujagyslių elastingumo vitamino“, turinčio stiprų antioksidantinį poveikį, t. y. neutralizuojančio toksinius fiziologinių procesų organizme metu susidarančius laisvuosius radikalus.

„Gamtos namų“ Nakvišų aliejus gaminamas šalto spaudimo būdu, todėl jame išlieka daugiau naudingų medžiagų. Nakvišų aliejus – polinesočiųjų riebalų rūgščių šaltinis; jame yra ypač daug linoleno ir gama linoleno rūgščių bei kitų medžiagų, kurios naudingos specifinėms moters organizmo funkcijoms.

Turite klausimų?

Mūsų e-parduotuvės konsultantas Jums padės!

Skambinkite
8 698 13179
arba palikite žinutę

Apie akcijas ir naujienas sužinokite pirmieji!

Partneriai

Kontaktai

UAB "GRIDA"
Molėtų g. 16, LT-14260
Didžiosios Riešės k., Riešės sen., Vilniaus r.

Tel. +370 5 2469651, El. paštas: info@gamtosnamai.lt

Atrask mus

Facebook
Gamtos namai