vitaminai VAIKAMS. su vitaminu C

11 vitaminų kompleksas augančiam organizmui

0 €

Ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams, intensyviai augant ir vystantis jų organizmui. Tai svarbiausių vitaminų kompleksas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Rekomenduojama vartoti vaikų mitybai papildyti intensyviu jų augimo, vystymosi ir padidėjusio krūvio laikotarpiu. Kramtomosios tabletės yra malonaus braškių skonio ir  pagamintos nenaudojant cukraus.

Vartojimas: iki 6 metų vaikams sukramtyti arba sučiulpti po 1 tabletę, 7–10 metų vaikams – po 2 tabletes per dieną. Vartojimas dideliais kiekiais gali laisvinti vidurius. Pilnavertė mityba ir sveikas gyvenimo būdas – svarbu kiekvienam. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: UAB „GRIDA“, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel.(8 5) 246 9651.

Kilmės šalis – Jungtinė Karalystė.

Sudėtis

Vienoje tabletėje yra:                             RPN*, %

vitamino A                          350 µg           44

vitamino D                          2,5 µg            50

vitamino E                           3,5 mg           29

vitamino C                          22,5 mg         28

vitamino B1                        0,6 mg           55

vitamino B2                        0,7 mg           50

vitamino B3                        6,5 mg           41

vitamino B6                        0,7 mg           50

vitamino B5                        1 mg              17

vitamino B12                       0,5 µg            20

folio rūgšties                       40 µg             20

*   – rekomenduojama paros norma (RPN).

Sudėtis: saldikliai sorbitolis ir manitolis, maltodekstrinas, stabilizatorius magnio stearatas, L-askorbo rūgštis, antioksidatorius citrinų rūgštis, kvapioji medžiaga, nikotinamidas, DL-alfa-tokoferilio acetatas, kalcio D-pantotenatas, riboflavimas, piridoksino hidro- chloridas, tiamino mononitratas, retinilio acetatas, folio rūgštis, cholekalciferolis, cianokobalaminas.

Vienos tabletės masė – 1,22 g (±7,5 %).

Visi tėvai nori, kad jų vaikai augtų sveiki ir stiprūs. Tiek sveikatai, tiek augimui svarbi mityba ir biologiškai aktyvios medžiagos, kurias vaiko organizmas kasdien gauna su maistu. Vaikams būtina valgyti reguliariai – 4–5 kartus per dieną, maistas turi būti įvairus, racione turi netrūkti daržovių ir vaisių. Geriausia, kad vaikai penkiskart per dieną gautų šviežių vaisių bei daržovių. Deja, daugelis vaikų yra išrankūs maistui, mėgsta vienus patiekalus ir atsisako kitų, dažniausiai – sveiko maisto, retas kuris vaikas suvalgo reikiamą vaisių ir daržovių kiekį. Todėl vaikui gali trūkti vitaminų, ir šį trūkumą būtina kompensuoti. Tėvams reikėtų sunerimti tuomet, kai vaikai praranda apetitą, dažnokai jaučiasi pavargę, jiems sunku susikaupti ir išlaikyti dėmesį. Kad organizmas sustiprėtų, vaikams rekomenduojama papildomai duoti vitaminų. Geriausia rinktis tuos maisto papildus, kurių sudėtyje yra ne vienas, o keletas vitaminų.

Jei vaikas jaučiasi puikiai yra energingas, valgo įvairų sveiką maistą, maisto papildų galima nebevartoti ir organizmą reikiamomis medžiagomis aprūpinti tik valgant natūralius maisto produktus. Vitaminų vartojimo nereikėtų sieti su vienu ar kitu metų laiku. Vaikai nuolat turi gauti būtiną maistinių medžiagų kiekį. Maisto papildus rekomenduojama vartoti, kai vaikas su maistu negauna pakankamo vitaminų kiekio. Apie teigiamą vitaminų poveikį organizmui galime kalbėti tik tada, kai per parą gauname rekomenduojamą paros normą (RPN).

Vitaminas A padeda palaikyti vaiko imuninę sistemą, dalyvauja geležies metabolizme.

Vitaminas C palaiko imunitetą, svarbus imuninei sistemai, nervų sistemai, energijos apykaitai.

Vitaminas D3 yra būtinas dantims ir kaulams, kalcio ir fosforo pasisavinimui.

Vitaminas B1 svarbus širdies ir nervų sistemos veiklai, folio rūgštis palaiko normalią kraujodarą, vitaminas B3dalyvauja odos ir gleivinės mityboje, vitaminas B6 dalyvauja hormonų sintezėje ir vitamino D apykaitoje, vitaminas B6skatina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą, o vitaminas B12, svarbus energijos apykaitai.

Vitaminai E yra antioksidantas, apsaugantis organizmą nuo žalingo laisvųjų radikalų, neigiamai veikiančių organizmą, poveikio.

Su įvairiais vaiko valgymo įnoriais susiduria dažna šeima. Nutinka taip, kad ūgtelėję vaikai staiga pakeičia mitybos įpročius – atsisako valgyti mėsos, žuvies, daržovių ar kitų iki tol mėgtų maisto produktų. „Gamtos namai“ rekomenduoja vaikams vartoti vitaminų kompleksą "Vitaminai VAIKAMS su vitaminu C".

"Vitaminai VAIKAMS su vitaminu C" – svarbiausių vitaminų kompleksas ikimokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Rekomenduojama vartoti vaikų mitybai papildyti intensyviu jų augimo, vystymosi ir padidėjusio krūvio laikotarpiu. Kramtomosios tabletės yra malonaus braškių skonio ir  pagamintos nenaudojant cukraus.